www.islamastrolojisi.com "Adalet denge ve huzurun temelidir"

FATİHA EYLEM MANİFESTOSU www.islamastrolojisi.com
1-Etiklik (Eunsü)
2-Müteşekkirlik(Elhamdü)
3-Vicdanilik(ErRahim)
4-Sorumluluk(Yewmiddin)
5-Tevhit(İyyakena)
6-Meşru hedef ve Umutvar olmak(Sırat-ıMustakim)
7-Kimseyi taklit etmemek ve kendin olmak, samimi olmak(Gayrilmağdubi) #KABENİNHAYATŞİFRELERİ KİTABIMDAN ALINTIDIR...

19 Nisan 2017 Çarşamba

KILIÇDAROĞLU, FETÖ, PKK; ÜLKEDE Kronolojik KAOS LİSTESİ VE EN YENİ KAOS PLANI

CHP'nin Çağrısına FETÖ, PKK, DHKPC mutlaka katılacak.
Buradan ülke içi karışıklıklar çıkartmayı planlıyorlar.
Herkes uyanık olmalı
16 Nisan'da herkes sandığa gitti ve oyunu kullandı. Batı bu seçimlerde elinden geldiğince HAYIR'ı
destekledi, Evet veren insanlara AB ülkelerinde baskı yapıldı. Seçimler 1 milyon 300 bin oyla EVET kanadının kazanmasıyla son buldu. Batı ellerinden sabun gibi kayıp hızla tam bağımsızlığa oynayan Türkiyeyi engellemek için tüm gücünü 2013ten beri kullanmaktaydı.

Önce Gezi'de Fetöcü polislerin gaz fişeklerini protestocu gençlerin kafasına sıktırarak ayaklanma başlattı. Dolar fırladı faiz yükseldi.

Sonra Fetöcülere Uluere'yi bombalattı. Fetöcü İstihbaratçılar Fetöcü Subaylarla masum vatandaşları öldürtüp Çözüm barış süreci bitittirilmeye çalışıldı, dolar biraz daha arttı.

Oslo Barış görüşmeleri basına sızdırıldı ve Hakan Fidana operasyon yaptırıldı, yetmedi Suriye'ye giden TIR'larla manüplasyon ve ekonomik suikast devam etti.

Rus uçağının düşürülmesi ile Fetöcü Subaylar, Bakanlar RTE'ye ve TL'ye Türk ekonomisine bir gol daha attılar. Kremlin bile ne olduğunu ancak Şubatta anlayabildi ve TSK içindeki Fetö gerçeğini Rus istihbaratı 2 ay sonra çözebildi.

Suruç'ta DAeş'in bombalama eylemi yapmasına Emniyet içindeki Fetöcüler izin verdi ve kameralar kapatıldı, PKK barış ve çözüm sürecini bitirdi ve aylardır sürdürdüğü şehir savaşları için düğmeye basıp Hendeklerle Dolar daha da yükseldi, 26 bin PKK'lı ve bir kaç bin kolluk gücü FETÖ yüzünden hayatını kaybetti.

Tam Rusya ile ilişkiler çözüme kavuşurken ve Krizin ana kaynaklarından brokrasiyi kilitleyen ve hiç bir ilerleme için imza atmayan Davutoğlu'nun görevden alınmasıyla beraber Fetö durmadı ve 15 Temmuzu gerçekleştirdi. Dolar yine TL'yi bıçakladı.

Fetö, PKK; Daeş, DHKP-C ile Türkiye öyle bir kıstırıldı ki, Devlet neye uğradığını şaşırdı, içte ve dışta ne kadar düşman ve kaosmatik, Krizmatik adamlar varsa işler haline getirildi, bu terör orkestrasının şefi Londra Terörmoni Orkestrasıydı, Davulda PKK, saksafonda Fetö vardı, önceleri sadece arada bir zile dokunan Kılıçdaroğlu ise Davulcu ve Saksafoncunun çekilmesi sebebiyle ayağıyla davula, ağzıyla mızıkayla mızıkçılığa, elleriyle de zile vurmaya başladı.

16 Nisan'da seçim yenilgisini hazmedemeyen Fetö'nün Baykal'ın donunu ABD'de Cumhuriyetçilerin Clinton'un donunu düşürmesi gibi düşürmesi sonucu CHP'nin başına gelen Kılıçdaroğlu ve avanesi şimdi ülkedeki Natocu Kemalistlerle, Ulusalcı Atatürkçüleri ayaklandırma ve ülkede kaos ve kargaşanın planını yapmakta.

Buna sebep olarak da sandıklarda mühür meselesini gündeme getirdi. Oysa bu oyunun içinde kendisi ve teşkilatı da olduğu gazetelerde belge olarak gösterilen ve CHP ve HDP sandık görevlilerinin imzasıyla onaylanan mühürleme işlemleri olmasına rağmen. Konuştuğunda haklı gibi görünen Kılıçdaroğlu CHP'li sandık görevlilerinin neden tutanaklara imza attıklarını açıklamaktan kaçınmaktadır. Yapmış olduğu ve ülke barışını dinamitleyen halkı sokağa çıkarma ve akabinde ordunun da olaya müehale etmesini gerektiremesini sağlayacak yada NATO'nun Türkiye'ye ilerde müdehale etmesinin önünü açacak Washington Post ve Newyork Times gazetelerine malzeme verme amacı taşıyan çabaları dikkate değerdir.

Kılıçdaroğlu siyaset falan yapmıyor, düpedüz ayaklanma, kargaşa, kaos ve terör örgütlerinin provakatif çıkışlarına çanak tutuyor. Eğer amacı ülkede huzuru bitirmeye kalkmaksa Evetçi Hayırcı kavgası başlatmaksa bunun ne CHP'ye nede Türkiye'ye bir katkısı olmaz.

Türkiye ve halkımız FETÖ ve PKK'nın ne oyunlarını bozdu ve atlattı. Bunu mu atlatamayacak?
Benim tek üzüldüğüm nokta önceden planlanan ve Fetö'nün köpeği olan Twitçilerinin Haziran'da Dolar'ı 5 TL yapma planının Kılıçtaroğlu eliyle gerçekleşecek olması.

O yüzden benim CHP tabanında ülkesini düşünen insanların olası Demokratik gösteri ve yürüyüşlerde Terör organizasyonlarının kışkırtma ve tedhiş çabalarına karşı dikkatli olması.

AMERİKAN LONDRA KÖPEĞİ FETÖ'NÜN EKONOMİYE ZARARI
2002 1.70
2003 1.76
2004 1.55
2005 1.35
2006 1.35
2007 1.13
2008 1.70
2009 1.50
2010 1.50
2011 1.80
2012 1.80
Gezi Olayları, 17-25 Aralık Yargı Darbesi ve 15 Temmuz Kalkışmasına kadar Yani İhanetler Dönemini Dolar'ın Seyri
2013 Dolar 1.77
2014 Dolar 2.13
2015 Dolar 2.91
2016 Dolar 3.45
Hedefleri
2016/12 3.70
2017/04 4.20 (Referandum Sonrası Karışıklıklar Organizasyonu ile SOROSLA görüşmeler sonrası Hedeflenen Dolar)
2017/07 5.00 oyunları bu kurlarda.

#dövizinitürkiyeiçinboz

CHP'li Sandık kurulu görevlilerinin imzaladığı belgeler...


Daha önce aynı durumların yaşandığını gösteren belgeler. Alınan kararlar.

Senin derdin ne Kılıçdaroğlu? Seçimle gelemeyeceğini anladığın için ülkede kaos ve darbe çıkartmak mı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.