www.islamastrolojisi.com "Adalet denge ve huzurun temelidir"

FATİHA EYLEM MANİFESTOSU www.islamastrolojisi.com
1-Etiklik (Eunsü)
2-Müteşekkirlik(Elhamdü)
3-Vicdanilik(ErRahim)
4-Sorumluluk(Yewmiddin)
5-Tevhit(İyyakena)
6-Meşru hedef ve Umutvar olmak(Sırat-ıMustakim)
7-Kimseyi taklit etmemek ve kendin olmak, samimi olmak(Gayrilmağdubi) #KABENİNHAYATŞİFRELERİ KİTABIMDAN ALINTIDIR...

26 Nisan 2017 Çarşamba

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A SUİKAST PLANLIYORLAR.

ERDOĞAN'A SUİKAST DÜZENLENMESİNİ İSTEYEN DEFARGAS
"O zaman geriye ya iç savaş ya da bunu söylemek zor ama onun (Erdoğan) öldürülmesi kalıyor"
diyen kişi Fransız siyaset bilimci Defargas. Bunu TV'de açıkça söyledi. Aslında Erdoğan'a suikast girişimi ilk değil ancak hiç bu kadar yüksek tonda söylenmemişti.
Peki madem onlar suikast düzenlemek istiyor bizim elimiz armut mu toplamalı?

Mesela Erdoğan sonrası en güçlü Batı'nın yanında olmayı sağlayacak FETÖ'nün adamlarını hapisten çıkaracak kukla şerefsiz Cumhurbaşkanı kim olacak? Neyi planlıyorlar kimi Cumhurbaşkanı yapacaklar?

Cumhurbaşkanı'nın yükseleninin Oğlak olduğunu ve 17 Aralık 2017 sonrasında risk altında olduğunu ama halkın ettiği dualar sayesinde şimdi olduğu gibi inşallah ayakta kalacağına inandığımı TV'lerde söylemiştim. Ancak Eroğan'a suikast riski çok yüksek o yüzden ülke geleceği şimdiden garanti altına alınmalı ve Batı'lıların suikast yapamaz hale getirilmesi gerek. Peki nasıl?

Çok kolay...

1- Bir an evvel iki sene sonraki Oğlak için riskli Satürn'lü yıllar başlamadan önce hazır Erdoğan'a destek hala yüksek iken ve MHP desteğide alınmışken Başkanlık seçimleri erkene alınmalı.

2- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yardımcıları Hakan Fidan, Devlet Bahçeli, Binali Yıldırım ve Süleyman Soylu olarak belirlenmeli. Bu üçlü Allah korusun Erdoğan'a suikast düzenlenirse ülkeyi sırtlamalılar. Fetöyle ve PKK ile mücadele yarım kalmamalı.

3- Yukardaki üçlü yardımcıları gören Batı asla suikast yapmak istemez bunun anlamsız olacağını görür ve Fetö'nün bütün umutları söner.

4- Batı'nın Erdoğan'ın yerine getirmek isteyeceği adamlar belli ve onlar 2 sene sonraki seçimlere kadar bu herifleri hazırlarlar ve Erdoğan'a ciddi bir saldırı suikast'i o seçimlerden önce yapmak isteyecekler o yüzden Seçimler erkene alınarak 2 ve 3. maddeler sebebiyle siyasetin Tulpar'ı( Siyasetin Kanatlı Atı Tulpar Türk Mitolojisinde adı geçer sağ kanadında öngörü sol kanadında tedbir stratejisi) sağlam ağaca bağlanmalı.

İnşallah ben haksız çıkarım ancak çıkacağımı sanmıyorum zira hem Batı'yı dilini ve kültürünü hemde Fetö ve PKK'nın ciğerini biliyorum.

Lütfen bu yazıyı beğenmeyelim ve sadece paylaşalım ki oyunlarının farkında olduğumuzu anlasınlar zira bu onları hareketsiz kılmakta...

Allah yardımcımız olsun....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.