www.islamastrolojisi.com "Adalet denge ve huzurun temelidir"

FATİHA EYLEM MANİFESTOSU www.islamastrolojisi.com
1-Etiklik (Eunsü)
2-Müteşekkirlik(Elhamdü)
3-Vicdanilik(ErRahim)
4-Sorumluluk(Yewmiddin)
5-Tevhit(İyyakena)
6-Meşru hedef ve Umutvar olmak(Sırat-ıMustakim)
7-Kimseyi taklit etmemek ve kendin olmak, samimi olmak(Gayrilmağdubi) #KABENİNHAYATŞİFRELERİ KİTABIMDAN ALINTIDIR...

9 Temmuz 2017 Pazar

BİR SERİ KATİLİN DOĞUM HARİTASI'NIN ANALİZİ ; JOHN WAYNE GACY

John, hiç kimsenin seri katil olabileceği aklına gelmeyen bir tip. Eğer doğum haritası dikkatle incelenirse bu kişinin zaafları kolayca anlaşılabilmekte ve daha suç işlemeden ailesi uyarılsaydı buna göre terapiler ve tavsiyeler yapılabilir ve bir çok insanın hayatı kurtulabilirdi. Doğum haritası insanı kötü yada iyi yapmaz sadece zaaflarını anlamasına yardım eder, yeteneklerini kendini keşfetmesini sağlar.
John, duygu derinliği müthiş olan biri, bir tarafta Dini yanı olan biri diğer tarafta aktif eşcinsel olan bir sapık. Haritasında duyguları uçlarda yaşamasının etkileri konusunda önceden bazı uyarılar yapılmalıydı. Eğer müslüman olsaydı 8. evinde bulunan Plüton ile uyarı yapılarak İkindi namazı, El Hadi Esması, Asr Suresi ile dua etmesi tavsiye edilebilirdi. Şeytanın Geriden (Duygusallık geçmişe kafayı takma) ve soldan (Şehvet ve Öfkeden) yanaşacağı kendisine açıklanabilirdi.
Zira erkek olan kurbanlarına hangi sapık İncilden ayetler okuyup tecavüz ederken ağzına çorap sokup boğar ki. Bunu Amerikada doğan John Yapar. Astroloji çok önemli verileri içerir önemli bir şeydir. Herşey değil elbette, toplum anne ve inanç çok önemli. John, 8. evinde Plüton ile beraber Ahirette yaptıklarının hesabını Allaha çok zor verecek. 8. Evde bulunan gezegen çok önemlidir, kişinin eğilimleri konusunda onu uyarmaya neden olur. Haritalarını detayla yaptığım insanlarda böyle durumlarda, bu meseleyi Esmalarla edilen Dualar (Zikirmatikçe değil, duamatikçe) ve öne çıkan ibadetlerle dengelenmesi meselesini açıkladım.
John her ne kadar Balık burcu ve Duygu Burcu Balık olsa da (ki zaten naif yönüyle kimse ondan böyle bir katil olacağını beklemezdi) aslında dekansal olarak Balığın Akrep dekanındadır ve duyguları sevgi ve nefreti çok ama çok uçlarda yaşamaktadır. Yükseleni Yay'dır ve Akrepe yakındır. Aslında bu durum ona duygusal ve yardım sever iyi niyetli ve toplumun çıkarı için sonuna kadar çalışma için verilmiş bir değer, Demokrat partide olması ve bu yönünü biraz yansıtması palyaço olarak ücretsiz çocukları eğlendirmesi de bu yönünü göstermekte. Ancak içinde yaşattığı nefret ki belkide küçük yaşta tacize uğraması erkeklerden nefret etmesi ve onları bağlayıp tecavüz etmesi de bu duygusal dengesizliği ortaya çıkartmış, Akrep'in dengede olamayan nefreti fışkırmıştır suçlarında.
John, İngilizce de Yahya demektir ve kültüre göre Kutsal bir isimdir, bizdeki Mehmet ismi kadar popüler olsada aslında Ali'nin karşılığıdır çünkü Hz İsa'nın en büyük destekçilerindendir ve Musa'nın Harun'u gibi Hz Muhammed'in de Hz Ali'sidir. John bu yüzden cinayeti işleyen'in kendi içindeki Jack Hanly olduğunu söyler. Bilinç altında Jack İngiliz Amerikan kültüründe KATİL Bir isimdir, Karındeşen Jack gibi mesela. Sonradan Katile dönüşen Dr. Jackle'da önem bir fenomendir Angloamerikan edebiyatında. Bu bilinç altı suçu olmayan birine yani bilinç altındaki Jack'e yüklemiştir.
Peki bu kadar değişim çoklu karakter nasıl oluştu onda?
Genelde küçük yaşta tacize uğrayanlarda olan bir durum bu ama bu tavırın onun haritasında da olup olmadığına baktığımızda bunu böyle bir travma yaşarsa John'un rahatlıkla gösterebileceğini kişilik bölünmesine uğrayacağını Venüs'ün Kova'daki İkizler dekanından, ikizlerdeki ağır gezegen ve unsurlardan görmekteyiz. Eğer John böyle biri olmasaydı kesinlikle dahi bir insan olarak ve olaylara çok geniş açılardan bakan çok iyi bir siyasetçi ve devlet adamı olarak adını tarihe yazdırabilirdi. Ancak durum tersine gelişti. Bu noktada kader tercih hakkı sunar, kendisine yapılanları başkasına da yapma eğilimi yada kendisi olmayı başarmaya çalışma. John haritasındaki iyi unsurları kötüye kullanmayı tercih etti. Keşke böyle yapmasaydı. Keşke ailesinden birileri doğum haritasından anlasaydı keşke John'la harita üzerinden konuşabilseydi ve onu Retro Plüton'un ölüm evinde 8. evdeki sonuçları konusunda uyarsaydı. Eminim John çok daha dikkatli bir yaşam sürebilirdi,
John Wayn Gacy hakkında Türkçe Astroterapik tanı ilk defa olarak bu yazıyla kaleme alınmıştır.
"Kötü harita veya Burç yoktur, İyi analiz edilmesi gereken Harita vardır..."A. Özcimbit
Doğum Haritaları, Transit Etkiler, El ve İsim Analizleri, Kişilik Analizleri hakkında Astroterapik danışmanlıklar için;
İletişim:05352573693
ayhanozcimbit@gmail.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.