www.islamastrolojisi.com "Adalet denge ve huzurun temelidir"

FATİHA EYLEM MANİFESTOSU www.islamastrolojisi.com
1-Etiklik (Eunsü)
2-Müteşekkirlik(Elhamdü)
3-Vicdanilik(ErRahim)
4-Sorumluluk(Yewmiddin)
5-Tevhit(İyyakena)
6-Meşru hedef ve Umutvar olmak(Sırat-ıMustakim)
7-Kimseyi taklit etmemek ve kendin olmak, samimi olmak(Gayrilmağdubi) #KABENİNHAYATŞİFRELERİ KİTABIMDAN ALINTIDIR...

3 Temmuz 2017 Pazartesi

GÖNÜL TÜRKLÜĞÜ; FAŞİZM, MİLLİYETÇİLİK, HALKÇILIK ARASINA SIKIŞMIŞLIK

Faşizm, kendi ırkı veya düşünce sisteminden başka diğer ırk ve düşünce sistemlerine tahammül
edemeyip onlara düşman olan ve dinleme veya onların kendilerini ifade etme imkanını vermemeye denir.
Milliyetçilik, yurt demez VATAN der. Milliyetçilik, kendi kavmini sevmek ama diğer bazı kavimlere düşman olmasa da özellikle kendi ırkına karşı işlenmiş suçları yapan uluslardan nefret ederek onlara ön yargıyla yaklaşma şeklidir. 
Halkçılık, kendi devleti içinde bulunan tüm Yurttaşları ayrımsız olarak ülkenin mensubu sayar ve hiçbir ırk veya görüşten olan millete veya halka ön yargıyla bakmaz. 
PEKİ TÜRKLÜK NEDİR? KAÇA AYRILIR?
Türklük ikiye ayrılır, 
IRKİ TÜRKLÜK;  ırk bağıyla Türk olmaktır, bu manada Türkiye'den Orta Asya'ya kadar Türk ırkından olan herkes birbirleriyle IRKİ Bağlara sahiptir ki buna Irk Türklüğü veya Türkçülüğü diyebiliriz. Bugün bu anlayışı MHP sürdürmektedir. Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Uygur, Altay, Tuva, Tataristan, Başkurtistan, Çuvaşistan, Nogay Türkleri, Karaim Türkleri, Macaristan, Gagavuzya, Estonya bu IRKİ Türklüğün alanı içinde bulunmaktdır. Hatta Kuzen topluluklar Kuzen Irklar olan Moğollar, Japonlar, Koreliler ve her ne kadar unutsalarda Bulgarlar Irki Türklüğün sahası içindedirler. Bu manada MHP'nin entellektüel çalışma alanı içinde diyebiliriz.
Ancak bir diğer Türklük çeşidi daha var.
GÖNÜL TÜRKLÜĞÜ; Bu Türklük anlayışının ırkla alakası yok, ancak Irk Türklüğünün  Müslüman olan Türk kavimlerini içine aldığını kapsadığını düşünebiliriz. Bu konuyu yurtdışında ilk defa Azerbaycan'da değerli dostlara açtım. Onlarda konuyu örneklendirip açıkladığımda aynı fikirde oldular ki bu konuyu konuştuğum kişi sıradan biri değil Azerbaycan'da ki Milliyetçilerin önemli isimlerinden biriydi.
Konuyu şöyle açalım. Marmaris'te tanıştığım Almanya'dan gelen bir ailenin hanımefendi olan ferdiyle sohbet ederken eşinin Alman olduğunu sonradan öğrendim. Eşi, kel, yüzü esmerleşmiş, yeşil gözleri esmer yüzünde parlayan, bıyıklı, göbekli, yelek giymiş, en sevdiği şey balkonda ayaklarını sehpanın üzerine  ince belli bardaktan Türk çay'ı içerken parlak gecede hilali izlemeyi seven ve Müslüman olup adını ADEM yapan, sünnet olan namaz kılan Türkçe bilmeyen tamamen Almanlıktan Türklüğe evrilmiş bir insan (bunu bir düşünün kafanızda tahayyül edin bu gerçek). Adem bey inanın Almanya ile savaş çıksa Anadoluyu savunmak için Türk ordusu içinde savaşır yemin ederim. Üstelik ırk olarak Alman olduğu halde. İşte Naziler bu yüzden Türkleri sevmiyorlar çünkü Türkler Almanlaşmıyor, Almanlar Türkleşiyor ve bundan çok korkuyorlar. Bu yüzden Erdoğan'a düşmanlar çünkü adam hem Gönül Türklüğüne oynuyor Avrupa'da hemde Irki Türklüğü oynuyor Asya'da, hemde İslam Ümmetçiliğine oynuyor Orta Doğu'da. Kim ister Erdoğan gibi bir baş belasını(!). Tabiki istemezler. MHP Uyandı ve bu yüzden sayın Bahçeli işin rengini daha iyi anladı ve GÖNÜL TÜRKLÜĞÜ'nün kuşatıcı çerçevesine destek vermeye başladı. MHP Irk Türklüğünden GÖNÜL TÜRLÜĞÜNE doğru daha hızlı adımlar atmakta.
Konuyu biraz daha açalım, Bosna Hersek, Arnavutluk, Makedonya, Kürt, Pomak Slav, Hemşinli Müslüman Ermeniler, Müslüman Gürcüler, Çerkezler, Çeçenler, Abhazlar, Trabzonda Müslüman Rumlar, Gert Wilers'in eskiden İslam düşmanı olan ve Müslüman olup sıkı Gönül Türkü olup RTE'nin destekçisi olan Arnoud'da GÖNÜL TÜRKLÜĞÜNE güzel örneklerdir. Bugün Balkanlar, Kafkasya, Orta Asya Amerikan Ajanı FETÖ'ye rağmen bu konsepte ilerlmekte ve ilerleyecektirde. Biraz daha zamana ihtiyaç var. AK PArti içinde paradan ve makamdan başka bişey düşünmeyen, dil bilmeyen eğitimsiz ve tek derdi F Tipi cemaati sayesinde kazandığı makamı korumak ve kollamak olan düşünce üretemeyen, innovatiflik n demek bilmeyen dangalaklar giderse yorulan metaller denilen ama aslında yalakalıktan başka bişey üretemeyen bu aslaklar gittiğinde bu konular daha fazla gündeme gelecektir. Şurada anlattığım mevzular bir dava sahibi olupta bunu bilgi, akıl, inisiyatifle geliştirecek Hakan Fidan gibi adamların sayesinde ve kadrolarda olmasıyla ancak yüksek başarılar sağlanabilir. Daha Kırgızistan'ın başkentini bilmeyen Dışişlerinde çalışan torpilliler var bu ülkede. 
Neyse konuya dönelim. Gönül Türklüğünün tarifini kısaca şöyle yapabiliriz "Öncelikli olarak Anadolu ve Trakya'yı Haçlılara yar etmemenin adıdır bu, dünyanın diğer bölgelerinde mazlumlara nerede varsa sömürgeci emperyalist BATI'ya karşı o garibanların yanında olmak gibi gerçekten samimi bir DEVRİMCİ anlayışada sahip olmaktır. Şu an Türkiyede devrimci geçinirken Amerikanın verdiği silahlarla Anadolu'da POSTHAÇLI görevi yapan sözde devrimci özde HAÇLI NATO'nun işbirlikçisi PKK ve benzerleri bunu anlamaz anlamak istemez, kendi faşizmini görmez ve kendisinin faşizminin adını masumane YURTSEVERLİK koymuştur, oysa sonuna kadar faşisttir ve TÜRK veya TÜRKLÜK en büyük düşmanıdır bu düşmanlığın içinde İSLAM'da vardır çünkü İslam'ı Kürt halkını Türklüğe asimile eden din olarak görmektedirler. Müslüman kimlikli Kürt kardeşlerimizin onlara destek vermemesini bu şekilde analiz etmişlerdir.
Sonuçta bizler GÖNÜL TÜRKLÜĞÜ ile daha geniş bir coğrafi alanda Emperyalist sömürgeci BAtılılara karşı mücadele edebiliriz. 
Şunu unutmayalım lütfen. Osmanlı ve Türk tarihinin gelmiş geçmiş en büyük İstihbaratçısı Sudanlı Zenci MUSA idi. Kendisi Britanyaya kök söktürdü ve GÖNÜL TÜRKLÜĞÜNÜN en BÜYÜK ÖRNEKLERİNDENDİR...
Rabbim Ülkemize ve Anglo Amerikan emperyalizmine direnen diğer uluslara da yar ve yardım etsin. İnşallah Angloamerikan emperyalizm ülkemizde başarılı olamaz yeniden 2010 öncesinde olduğu gibi kontrolü ele alamaz. Bunu yaparlarsa yemin ederim Atatürk'ten beri başlayan direnişte ve taviz vere vere zorlukla ayakta tuttuğumuz ülkemiz elimizden gider. 
Lütfen bu yazıyı beğendiyseniz paylaşın. Sosyal medyada beğenmeniz hiç önemli değil, önemli olan daha çok kişinin Londra Washington hattının emperyalizmine ve oyunlarına karşı okuması ve uyanması...

"Bilinmeyen Tarihi Gerçekler Müslüman İllüminati" adlı kitabımda da öyküsü bulunan Zenci Musa nın hikayesi linkte, lütfen onu da okuyunuz...
http://blog.milliyet.com.tr/zenci-musa---bir-osmanli-istihbaratcisinin-unutulmaz-hayat-oykusu-/Blog/?BlogNo=499183

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.