www.islamastrolojisi.com "Adalet denge ve huzurun temelidir"

FATİHA EYLEM MANİFESTOSU www.islamastrolojisi.com
1-Etiklik (Eunsü)
2-Müteşekkirlik(Elhamdü)
3-Vicdanilik(ErRahim)
4-Sorumluluk(Yewmiddin)
5-Tevhit(İyyakena)
6-Meşru hedef ve Umutvar olmak(Sırat-ıMustakim)
7-Kimseyi taklit etmemek ve kendin olmak, samimi olmak(Gayrilmağdubi) #KABENİNHAYATŞİFRELERİ KİTABIMDAN ALINTIDIR...

27 Kasım 2016 Pazar

Dövizini Türkiye için Boz #dövizinitürkiyeiçinboz

Kanada'dan değerli dostum ziyaretime gelmişti. O dostumun bana anlattıkları çok ilginçti. New York'ta ki BM Toplantısına katılan Reisin yemek masasına çok yakın oturuyordu ve kendi kulağıyla şahit olduğu önemli bir konuyu bana aktarmıştı Rotschil ve Kissenger Reis'in masasındaydı. "Direnme Sayın Erdoğan, boşuna direniyorsun. Bize teslim olmazsan Türk ekonomisini mahvederiz" demişlerdi. Aslında bu bilgi bir sır niteliğindeydi ve yazmamayı düşünüyordum. Reisin New York'tan dönmesiyle beraber Doların yavaş yavaş artması sinirlerimi bozdu. Türkiyedeki bazı güdümlü medya da bunu körüklüyordu.

24 Kasım perşembe günü 5000 kişiyi bulan Facebook arkadaşlarımdan aşağıdaki yazıyı ve #dövizinitürkiyeiçinboz hastag'ini hızla paylaşmalarını rica ettim. Allah razı olsun ilk etapta 120 kişi hemen paylaştı. Sosyal medyada kampanyaya Cuma gecesi destek vermeye başlayan tüm sosyal medya dostlarıma teşekkür ederim. Onların desteği ilerlelre taşıdı ve konu daha da büyüyecek gibi inşallah...

Konu tüm Türkiye'ye yayıldı. Yayılmalıydı elbette. Ancak üzüldüğüm konu hastag kontrolü yaptığımda bazılarının benim yazdığım yazının altında ki parafım olan aö yü silip sanki kendilerininmiş gibi paylaşmaları ve kendi hastag ve yazıları olduğunu iddia etmelerini son derece iğrenç, fikir emeğine, zihin terine ne kadar da saygısızca işler çevirdiğini görmemden dolayı bu yazıyı kaleme aldım. Kanıt olarak ta aşağıdaki Facebook orjinal paylaşımımı bilgilerinize sunuyorum. 3dövizinitürkiyeiçinbozdur bir kampanyadır ve 15 Temmuz daki alçak kalkışmaya verdiğimiz cevabın Ekonomik ve Küresel boyutta bir cevabıdır ve bu halkın malıdır artık. Birilerinin bundan çıkar sağlamaya kalkmalarını ve kendilerinin olmayana sahiplenme terbiyesizliğini de kınıyorum.

Saygılarımla
Tüm değerli okuyucu ve takipçilerime duyurulur..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.