www.islamastrolojisi.com "Adalet denge ve huzurun temelidir"

FATİHA EYLEM MANİFESTOSU www.islamastrolojisi.com
1-Etiklik (Eunsü)
2-Müteşekkirlik(Elhamdü)
3-Vicdanilik(ErRahim)
4-Sorumluluk(Yewmiddin)
5-Tevhit(İyyakena)
6-Meşru hedef ve Umutvar olmak(Sırat-ıMustakim)
7-Kimseyi taklit etmemek ve kendin olmak, samimi olmak(Gayrilmağdubi) #KABENİNHAYATŞİFRELERİ KİTABIMDAN ALINTIDIR...

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Britanya’nın (İllüminati’nin) Karmaşık Petrol Oyunu. Petrol Fiyatlarını Neden Düşürüyor?


Green Peace denen Emperyalizmin maşası örgütün Kyoto Anlaşmasını TV’lerde boy göstererek imzalanması konusunda çevreci baskı yaptığı ve bu konuda TV kanallarında artarda program yapıldığını ve küresel ısınmanın ne boyutta olduğunu anlatan haberleri izlediğiniz dönemi hatırlıyor musunuz?

Şu anda çevre konusunda o dönemdeki gibi yoğun bir program var mı? Neredeyse hiç yok.

Adana’da ki hava sıcaklıkları Abdullah Gül o anlaşmayı imzaladıktan sonra düştü mü? Hayır.

O anlaşma imzalanmadan önce Abdullah Gül’e Kyoto Anlaşmasını Hindistan Çin Rusya imzalamadıkça asla bir işe yaramayacak anlaşma olacağını, bu anlaşmanın sadece ve sadece Londra Karbon borsası üzerinden Britanyayı zengin edeceğini, bundan sonra Petrol fiyatları düşse bile benzinin asla 4 TL’nin altını göremeyeceğini bizzat yazdım ve kendisine bu anlaşmayı imzalamaması için adeta yalvardım. Ancak imzaladı. Keşke halkımız bu konuda daha duyarlı ve bilgili olsaydı da Gül’e daha fazla kamuoyu baskısı yapılabilseydi.

Peki bu anlaşmadan dolayı Türkiye’nin kaybı nedir? Bu anlaşmadan dolayı Türkiye her sene fazladan tükettiğini Kyoto ile kabul ettiği 100 milyon ton ham petrolün her bir varili için ortalama 13-50 Avro parayı Londra Karbon borsasına ödemek zorunda. Bu yaklaşık yılda Karbon Senetlerinin piyasasına göre ( 1.3 Milyar Avro ile 5 milyar Avro yada diğer değişle 2 ila 7 Milyar Dolar parayı en iyimser rakamlarla söylüyorum Londra’ya vermek demek)
Nasıl? Emperyalizm bu işte…

Peki şimdi gelelim bu anlaşmaların Küresel düzeyde bizim gibi ülkelere Green Peace tarafından kamu oyu baskısıyla imzalatıldıktan sonra olanlara.
Petrolden Karbon borsası üzerinden arzı yükseltilen ham petrol daha fazla tüketilmeye başlandı ve Londra Karbon Borsasına daha fazla para akmaya başladı ancak bu durumdan ciddi zarar gören ülkeler oldu. Sadece Türkiye gibi enayi yerine konan ülkeler değil.
Hedefteki ülkelerin başında Venezuella gelmekteydi, içtiği suya ileri teknoloji sıvı karıştırılan Chavez hasta edilmişti tıpkı Brezilya Arjantin liderleri gibi. Venezuella Petrolden büyük gelir elde ediyordu. Ancak fiyatların düşmesiyle mahvoldu ekonomisi. Chavez’in de kanserden ölmesi sayesinde Venezuella’nın Batı’ya karşı güç olması engellendi.

Rusya’da baş belası olarak ve baş tehdit olarak görülen Putin’e çok harika tuzaklar kurdu Londra siyaset akademisi. Artık Kyoto ve Karbon borsasıyla kendisini garantiye alan Londra, sömürgesi olan başta Suudi Arabistan ve Körfez şeyhlerine petrol arzını arttırmasını söyledi. Artan petrol arzı ve düşen fiyatlar yüzünden Putin Rusya’sının ekonomisi ciddi darbe almaya başladı. Ukrayna ve Suriye üzerinden Britanya’nın yaptığı kışkırtmalarla Rusya Orta Avrupa’da Slavlar arasında düşman, Orta Doğu’da ise Sünni Müslümanlar arasında düşman ilan edildi kolayca. Oysa İŞİD’i kuran destekleyen Londra’dan Britanya pasaportuyla İŞİD’in yönetim kadrosunu MI6’e kurduran hep Londra’ydı.

İŞİD sayesinde PKK’nın Türkiye Cumhuriyetiyle anlaşma yapıp silah bırakmasının önüne geçildi, İŞİD sayesinde IRAK’ta ki anası babası ABD ve İngiliz Askerlerince körfez savaşında öldürülen içi kin dolu yetim cahil çocukların bu öfke seli yine Britanya emperyalizminin çıkarları doğrultusunda kullanılabilmiştir.

İran’a gelince, düşen petrol fiyatlarından dolayı ekonomisi mahvolan İran, Nükleer Silahları ele geçirmekten üretmekten vazgeçmek zorunda kaldı.  Çünkü Nükleer İran demek Nükleer Türkiye demekti. Türkiye’de Nükleer bağımsız kendi silahlarını üretecekti.
Nasıl plan ama?

Saat gibi işliyor değil mi? Tıpkı Ankara’ya İstanbul’a yolladıkları İŞİD militanlarının saatli bombası gibi.

İran’ın Şiilerin lideri olarak çok fazla güçten düşmesi de Sünnileri daha fazla güçlendirirdi, hemen İran’a ambargolar kalktı ve İran ekonomik olarak nefes aldı. Bu sayede arttırılmaya çalışılan Sünni Şii çatışması ilerde insanların hafızalarında daha büyük kin ve intikam amacı oluşturacak bu da İslam dünyasının güçlenmemesi ve insan kaynaklarının kurutulması demekti. Çünkü Avrupa nüfusu çok hızlı düşmekte.

Libya’nın durumunu daha önce yazmıştım. Onu ayarlayanlarda Britanya. AB, İrana petrol ambargosu koyduğunda AB’nin talepleri sahte Libya Arap Baharıyla tamamen AB’nin petrol olarak beslenmesi sağlandı ve global ekonomik düzen sekteye uğratılmadan işetildi. Tarihlere bakarsanız hayret verici tesadüfleri görürsünüz. Britanya bizim gibi tesadüfe inanmaz ve işini tesadüfe bırakmaz. Elinden geldiğince RTE’nin Londra’dan koparttığı 800 milyar doları eritmek için Gezi’ler, entrikalar bombalar her türlü pisliği yapacak.

Bu arada Türkiye kesinlikle Kanada gibi Kyoto anlaşmasından çekilmelidir.

Ancak çoğunluğu cahil, okuması olmayan ortalama ilkokul iki terk İslam dünyasının Müslümanlarının olmasa bile Allahın bir hesabı var. İnşallah önce İskoçya sonra Kuzey İrlanda ayrılacak Britanya’dan. ABD’de iç savaş kapıda.

Allah zalimleri helak edecektir.
Britanya ve siyaseti gün geçtikçe daha fazla deşifre olmakta…


Not: Küresel ısınmanın en büyük nedeni Karbon alınımı değil. Bu konuyla ilgili bilim adamları ısınmanın gerçek nedeninin dünyanın merkezinde dönüş yapan erimiş demir metal çekirdeğin dönüşünün yavaşlaması %15 kadar ve dünyanın dışındaki manyetizmanın düşerek güneşten gelen ısının (Güneş patlamalarının etkisinin) daha fazla olmasına bağlamaktalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.